Chládek zahradnické centrum s.r.o.

Chládek zahradnické centrum s.r.o.

Chládek zahradnické centrum s.r.o.
Střešovická 458/47
162 00 Praha 6

Pondělí - Pátek: 8:00 - 19:00
Sobota: 8:00 - 19:00
Neděle: 9:00 - 19:00

Zahradnické centrum bylo založeno v roce 1992 manželi Chládkovými na restituovaném pozemku v Praze 6 Střešovicích. Zahradnická tradice rodiny Chládkových sahá až do 18. století, a proto rozhodnutí vybudovat zahradnictví na opětovně získaných pozemcích.

Největší přestavbou prošlo zahradnické centrum na podzim roku 2008, kdy se změnil systém prodeje venkovních rostlin, zvýšil se počet pokladen, většina zboží byla přesunuta do nových a větších prostor a tím bylo zpříjemněno nakupování a urychleno odbavování zákazníků.

Pro opravdu komfortní nakupováni byla v létě 2009 dokončena a otevřena restaurace přímo v areálu zahradnického centra, která s nabídkou jak studené, tak teplé kuchyně, kvalitní kávy a nápojů zpříjemňuje zákazníkům nakupování.

Zahradnictví se specializuje zejména na prodej rostlin, a to jak venkovních, tak pokojových. Naleznete zde rostliny od mnoha českých pěstitelů, ale i květiny a dřeviny z Holandska, Itálie, Německa a Dánska. Samozřejmostí je i široká nabídka hnojiv, substrátů, nářadí, zahradních doplňků, semen, cibulovin, pokojových a řezaných rostlin a dekorací. Pro zkvalitnění prodeje okrasných dřevin byla založena také vlastní pěstitelská školka.

Kde nás najdete