Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.

Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.

Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.
Chrlická 875
Modřice 664 42

Po - Pá: 8.30-18.00
So - Ne: 8.00-18.00

Zahradnické centrum Brabec je rodinná firma, která zahájila provoz v roce 1998 v prostorách bývalého mlýna v Modřicích u Brna. Romantický dvůr s náhonem vytvářel stylovou kulisu pro prodej rostlin. S narůstajícím zájmem a počtem zákazníků bylo třeba vybudovat nové větší prodejní prostory. Podařilo se to pomoci projektu SAPARD (podpora podnikání z fondů EU). Na podzim roku 2003 jsme pro zákazníky otevřeli novou prodejnu rozdělenou na 1850 m² vnitřní a 2000 m² venkovní plochy. S přechodem do nových prostor byl prodej rozšířen o sortiment řezaných květin, které si zákazníci brzy oblíbili pro vkusná a nápaditá aranžmá.

Dalším důležitým přínosem pro rozvoj zahradnického centra byl vstup do Sdružení zahradnických center. Díky této spolupráci se daří firmě podstatně lépe uspokojovat vysoké nároky zákazníků na sortiment a kvalitu zboží.

Kromě prodeje kompletního zahradnického sortimentu se zabývá také vlastní výrobou rostlin. V jarních měsících zde zákazníci ocení vlastní výpěstky balkonových rostlin, na podzim pak chryzantémy a macešky.

Kde nás najdete