Sdružení zahradnických center FLORENIUM představuje nové členy

ZAHRADNICTVÍ NOVÁK HLUČÍN

Zahradnictví Novák si zakládá už od roku 1993 na píli, práci a lásce k přírodě rodiny Nováků. Václav a Marie společně založili zahradnictví, které se časem rozrostlo v orientační bod Hlučínska. Už třetí generace Nováků s láskou přispívá k „dobré pověsti naší firmy“, jak si Václav Novák přál a zapsal do svých deníků. Už třetí generace radostně pečuje o krásy přírody a šíří je dál, do vašich zahrad a domů, do vašich životů. Se Sdružením zahradnických center FLORENIUM začali Milan s Hankou spolupracovat v roce 2017, díky čemuž mohou nabízet ještě kvalitnější služby a širší sortiment pro zákazníky.

Takže kdo jsme? Jsme Novákovi.
Záleží nám na tom, aby byl svět aspoň trochu zelenější. Pěstujeme rostliny k vám domů i na zahradu. Bylinky do kuchyní, stromy do ulic, orchideje darem, jabloně do sadu, borůvky za dům.

 

ZAHRADA FLORA, ÚVALNO
Budoucnost vaší zahrady

 

Rodinné zahradnické centrum Zahrada Flora provozují manželé Pavlína a Pavel Florovi a najdete ho v Úvalně u Krnova. Můžete se tu těšit na velmi příjemné prostředí plné krásných květin, stromů a rostlin. Hlavní důraz Florovi kladou na vysokou kvalitu veškerého nabízeného zboží. Neméně důležitý je pro ně osobní přístup k zákazníkovi a odbornost obsluhy.
Celoročně u nich naleznete široký sortiment rostlin z celého světa a veškerých potřeb pro zahradničení. Nabízí zde mnoho druhů okrasných dřevin, trvalek, skalniček, travin, bylinek, léčivých rostlin a velmi širokou škálu sezonních květin. Jsou specialisté na ovocné stromky, drobné i netradiční ovoce. Pravidelně uvádí do prodeje novinky a zajímavé netradiční rostliny. Aktuálně se Florovi připravují na velmi oblíbené dýňové slavnosti, které se budou konat opět v druhé polovině září a na které se zákazníci po dvouleté přestávce již velmi těší. Tímto vás na ně srdečně zvou.

 

Třeba ještě nevíte…
Florovi také provozují květinářství Květiny Flora v krnovském Kauflandu, kde nabízí pestrý výběr čerstvých květin, zajímavých pokojových rostlin a moderních aranžmá. Oceníte zde velký výběr drobných dárků, kvalitních vonných svíček, ale zejména nádherně uvázané kytice s možností jejich doručení až do domu.