Dárková inspirace pro den, který patří našim prarodičům

Většina z nás každý rok slaví Den dětí nebo matek, ale věděli jste, že v kalendáři najdete i Den seniorů? Je to přesně tak, první říjnový den patří zaslouženě našim babičkám a dědečkům, na které si určitě vzpomeňte a udělejte jim radost menším dárkem.

 

Farmářská bedýnka s těmi nejlepšími poklady

Jedlými dárky se snad ani nedá udělat chyba. Nejlépe uděláte, když spojíte chuť ovocných džemů s výraznou chutí zvěřiny. Přesně to dokážete s farmářskou bedýnkou Z našich lesů.

Zazelená se pod rukama

Pokud hledáte dárek, který bude sloužit a navíc i pobaví, sáhněte po některém z keramických květníků z našich zahradnických center.

Šálek horkého čaje na podzim sedne!

Do hrnku o objemu 200 až 300 ml stačí dát dvě lžičky pečeného čaje a zalít horkou vodou. Přesně tak snadná je příprava lahodného čaje slazeného stévií, ve kterém si tykají různé druhy ovoce i voňavého koření.

Pro pocit pohody i dobré spaní

Když je člověk dobře odpočatý, celý svět je hned krásnější. Chuťově vyvážená směs s meduňkou a levandulí vám pomůže s usínáním a přispěje k dobrému spánku po celou noc. Sladké sny.

Nejkrásnější kytice pro ještě krásnější den

Kytice plná pestrých květů je tím nejkrásnějším dárkem, kterým řeknete snad úplně vše. Uvážeme vám ji na míru přesně podle vašeho přání.

Ta největší odměna pro milovníka pokojovek

Každému rozenému zahradníkovi udělá největší radost pokojová rostlina, která ho bude těšit spoustu dalších let. Vyberete takovou, která se vašim prarodičům pod rukama zazelená nebo rovnou rozkvete?

Dárkový poukaz pro toho, kdo si rád vybere sám

Pokud si úplně nevíte rady s dárkem pro své nejbližší, můžete zvolit dárkové poukazy. Stačí si vybrat v každém z našich zahradnických center.