Dárková inspirace pro den plný dětských úsměvů

První červnový den se většinou děti nemohou dočkat, kdy jim skončí škola, protože tuší, že na ně bude doma čekat vytoužené překvapení. Ani letos tomu nebude určitě jinak, tak se na tento den pořádně připravte. Přinášíme tipy na dárky pro malé zahradníky i mlsouny, stačí si jen vybrat.

 

 1. Den v pohybu je nejlepší
  S házecími disky si děti užijí spoustu legrace. Díky akční hře se navíc perfektně prohýbou i procvičí motoriku rukou.
 2. Pohodička na pláži i na zahradě
  Dětská fantazie si někdy vystačí opravdu s málem. Takovým dobrým sparing partnerem na zahradu i na pláž pro nejmenší rošťáky bude kyblíček s lopatkou v pastelových barvách.
 3. Hra na malého zahradníka.
  Pokud potřebujete nejmenší ratolesti zapojit i do zahradnických prací, dejte jim to správné nářadí. Uvidíte, že se bude hodit i ke spoustě jiných aktivit.
 4. Mlsání pro děti i dospělé.
  V našich zahradnických centrech nabízíme spoustu skvělých želé bonbonů od Sonnentoru, který je zárukou bio kvality.
 5. Bylinky a ovoce na žížu
  Čaje plné bylinek a ovoce jsou tím pravým pro celodenní popíjení. Dětem budou chutnat za tepla i ve studené podobě.
 6. Bylinkové potěšení bez přidaného cukru
  Sirupy od Sonenntoru jsou nejlepším spojením svěžesti bylinek se šťavnatými jablíčky, které sirupu dodávají ovocnou sladkost.
 7. Čokoláda za odměnu
  Dobrota plná kvalitního kakaa, oříšků nebo sušeného ovoce potěší každého mlsala v jakémkoliv věku, stačí si jen vybrat z nabídky našich zahradnických center.
 8. Je libo sušené ovoce?
  Tato skvělá alternativa klasických sladkostí chutná všem generacím. Děti si ale určitě zamilují banány, jahody nebo rovnou ovocný mix.
 9. Minirostliny pro malé zahradníky
  Pokud se už teď z vašeho dítěte stává zahradník, tak mu dopřejte jeho vlastní minirostlinu, o kterou se bude starat jenom on.