Kdo jsme? FloreniUm

Vážení zákazníci
již delší dobu v naší skupině něco roste, něco klíčí. Do této chvíle zatím utajeně, skrytě, nyní dozrál čas vám tuto změnu představit.

Právě teď se můžete seznámit s prvním a velmi viditelným krokem. Časopis, který jste znali od roku 1999 jako Zpravodaj, se právě teď rozloučil s původním názvem a nastupuje název nový, Florenium.

Proč jsme přistoupili k této změně?

Zakládáme si na rodinném přístupu, nejvyšší kvalitě zboží, služeb a na zážitku z nakupování. Florenium jako značka vzniká za účelem, abychom naše hodnoty dokázali lépe předat vám, zákazníkům, a mohli na Floreniu stavět budoucnost naší skupiny.
Jsme mistry zahradnického umění. Jsme symbolem inspirace pro péči o zahrady a interiéry našich zákazníků. A to díky naší vášni pro zahradnictví, našemu vzdělání, zkušenostem, tradici a dlouholeté práci, kterou se snažíme dělat co nejlépe. Nepřetržitě se snažíme nalézat cesty, jak pro vás vylepšit zákaznický servis a zatraktivnit nabídku. Jsme přesvědčeni o tom, že zahrada není místo, kde rostou jen květiny, zahrada je součástí domova. Jsme přesvědčeni, že když se něčemu dlouhodobě poctivě věnujete, zákonitě musíte uspět. Z malého semínka při správné péči vyroste, cokoliv si budete přát. Florenium nás spojuje, nás 11 členů, českých zahradnických společností!

Florenium tvoří jedenáct zahradnických center napříč republikou. Každé z center je garantem, že každý zákazník může v zahradničení uspět, protože má stejný cíl jako naši mistři zahradníci. Vytvořit
z domova jedinečné místo plné zeleně, oddechu, estetiky a harmonie.

S Floreniem se také setkáte ve spojení s produkty. Budeme vám představovat rostliny či produkty, u kterých víme, že jsou něčím výjimečné a že vám je můžeme s klidným svědomím doporučit, protože vám přinesou pěstitelský úspěch a radost.

Florenium znamená pečeť kvality, záruky a garance…nabízíme vám, našim zákazníkům, nejvyšší možné standardy kvality a spolehlivosti

Začínáme o víkendu 23. a 24. 3. 2024.

Sledujte nás také na Facebooku a Instagramu.

Zahrada je náš svět, náš svět je Florenium.

 

Text: (red.); foto: Shutterstock