Pro to nejvoňavější vánoční pečení

Také se tak těšíte, až se kuchyní začne linout ta nejkrásnější vůně cukroví? Mistry cukráři se stanete hlavně díky koření, bez kterého by se cukroví takhle určitě nerozvonělo. V jediné krabičce od Sonnentoru na vás čeká koření přesně v takovém poměru, jaký si vaše perníčky i cukroví jednoduše zaslouží.

V chladných a krátkých dnech si dopřejte trochu toho rozmazlování. Už naši předci dobře věděli, že koření dokáže perfektně zahřát i pomoct při různých nemocích. Takovými zimními hvězdami při přípravě horkých nápojů i při voňavém pečení jsou stálice z teplých krajů, tedy osvědčená a naprosto všestranná skořice, kterou ostatně při pečení využijete celoročně, také hřebíček, muškátový oříšek, koriandr, exotický kardamon nebo třeba anýz. Všechny ostatně najdete v Perníkovém koření, které na vás čeká v našich zahradnických centrech. Toto koření používaly už naše prababičky, ale neobejdou se bez něj ani moderní cukráři, tak na ně ani letos nezapomeňte a připravte si je v dostatečném množství. Koření se při pečení přidává po gramech, ale i tak se můžete těšit na poctivou vánoční aromaterapii, na kterou budete vzpomínat i po Novém roce.

Tipy pro vánoční pečení

 

Perníkové koření mleté

Teplé tóny skořice a hřebíčku dochutí nejen perníčky, ale také koláče, ovocné chlebíky, zimní sorbety a sušenky z křehkého těsta.

 

Koření na koláče a keksy

S muškátovým oříškem, voňavou skořicí a hřebíčkem v BIO kvalitě vám nejen vánoční pečení půjde samo.