S bylinkovými Rarášky jde všechno samo

Bylinky toho umí spoustu. Dokáží zlepšit náladu, zahnat nějakou tu chmuru, která nás v předjaří tíží, ale stejně tak podají pomocnou ruku při nemocech. Objevte barevný svět Biorarášků od Sonnentoru.

 

Dětská řada biočajů od Sonnentoru je hravá, barevná a každý rarášek si v ní najde to pravé. Jak jinak začít den než šálkem teplého čaje do bříška? Díky bylinné směsi s ovocem Ranní ptáče vykročí každý rarášek do nového dne tou správnou nožkou. A když se dobrodružný den chýlí k večeru, ukolébá ho lahodná směs bylinek Na kutě.

 

Pokud není vše tak, jak má, přispěchají Biorarášci na pomoc. Čaj Klidné bříško obsahuje bylinky, které přispívají k normálnímu trávení: meduňku, anýz a fenykl. Na rýmu zase malým i velkým raráškům pomůže vyzrát čaj Usmrkánek.

 

Bylinkové čaje si díky příjemné chuti velmi oblíbily i nejmenší děti. Směs Klidné bříško si mohou užít dokonce už od čtyř měsíců. Martina Tonková, Zahradnické centrum Ferenčík, České Budějovice

 

Tipy pro předjarní „čajování“

Biorarášci Poznávací sada
Rarášci rádi objevují nové věci. Poznávací sada tak bude to pravé ořechové pro všechny děti!

Bylinky na žížu
Žízeň uhasí osvěžující bylinková směs, která se dá v létě pít i ledově vychlazená.

Ovoce na žížu
Jedinečná receptura s malinami, jablíčky a jahodami zachutná každému raráškovi. Čaj je velmi chutný také za studena.

Klidné bříško
Meduňka, anýz a fenykl jsou bylinky, které napomáhají normálnímu trávení. Stačí pár doušků a každý rarášek hned zase bude skákat radostí.

Na kutě
Tato lahodná směs bylinek hravě ukolébá každého raráška do říše těch nejsladších snů.

Ranní ptáče
Díky této směsi bylinek a ovoce vykročí každý rarášek do nového dne tou správnou nohou.

 

Text: (red.), Sonnentor; foto: Sonnentor, Shutterstock