Vítejte!

Vstup do domu a úprava jeho okolí dokáží opravdu hodně říct o jeho majiteli. Každý se chce vracet domů s pocitem, že na něho čeká něco hezkého, tak proč si nezpříjemnit i místo, kterým projdeme několikrát denně?

Vstup do domu může být vyladěný do nejmenšího detailu

I když zádveřní prostor funguje spíš pro pohyb a procházení, může se i tak stát vaší vizitkou. Základem je samozřejmě důkladný úklid, díky kterému se zbavíte všeho zbytečného. Dopřejte si však i hezkou podívanou. Zatímco venku mohou rozkvést květiny v nádobách a samotný vstup doladí i tak trochu nutná rohožka, která vás nenechá ve štychu v dešti ani v blátě, v interiéru nezapomeňte na doplňky, které vám dveře podrží pěkně otevřené. Dobrou volbou jsou dveřní zarážky, u kterých vsaďte na nápaditý a možná i trochu vtipný design. Kvalitní doplňky dodají vstupu do domu úplně jinou atmosféru.

U dveří by rozhodně nemělo nic překážet, pro postavení květináčů s květinami tedy využijte širší zádveřní prostor. Pokud tu není dostatek místa, pak raději vsaďte jen na nejdůležitější doplňky v podobě rohožky či dveřní zarážky.

TIPY PRO VÁŠ DŮM

Plstěné dveřní zarážky ve tvaru lesních zvířátek.
Měkká plsť zabrání poškrábání dveří i podlahy.

Zarážka ve tvaru látkové tašky
Velké oko umožňuje snadné přenášení, ideální řešení pro moderní interiéry.
Litinová zarážka
Klasická zarážka pro vnitřní i vnější dveře.
Plastový klín
Ve tvaru jezevčíka nebo kočky, zabrání zabouchnutí dveří. Umožňuje praktické zavěšení na dveřní kliku.
Rohožka z kokosového vlákna
Ideální před vchodové dveře.
Gumová rohožka
Vhodné použít jako podklad pro litinovou rohožku